“Në këtë ditë të Krishtlindjes, simbol i dashurisë dhe shpresës, dua të përcjell një urim nga zemra për të gjitha familjet shqiptare, për një vit të shëndetshëm e të begatë🙏🏼

Uroj që mirësia që përshkon këtë ditë, shpirti i sakrificës, dashuria
dhe mbi të gjitha shpresa, të na udhëheqin gjithmonë “-Ogerta Manastirliu 

Gëzuar Krishtlindjen!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp